Witam serdecznie na stronie Panaceum.

Z branżą Beauty jestem związana od 6 lat. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, dyplomowaną masażystką, dyplomowaną kosmetyczką, stylisktą makijażu permanentnego, specjalistą kosmetyki estetycznej, studentką Wyższych Studiów Kosmetologicznych, absolwentką kierunku wizaż i stylizacja, Instruktorką Masażu Shantala.  W swojej pracy wykorzystuje zdobyte umiejętności, wieloletnie doświadczenie, które nabyłam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach.  W dalszym ciągu rozwijam się zawodowo poszerzając swoje kwalifikacje.

Gabinet kosmetyki estetycznej jest miejscem stworzonym specjalnie dla kobiet, którechcą uzyskać trwały naturalny makijaż permanentny brwi, oczu i ust, podkreślający urodę, pragną utrzymać  zgrabną i pięknie wymodelowaną sylwetkę, opóźnić oznaki starzenia i poczuć się po prostu kobietą, zredukować nierówności skórne, pozbyć się przebarwień i innych problemów skóry. Podczas Twojej wizyty zadbam o każdy szczegół, wziązany z dobrym wyglądem, estetyką, o zmniejszenie Twojej wagi, ujędrnienie Twojego ciała jak i usunięcie cellulitu, blizn, przebarwień, zmarszczek i innych niedoskonałości.

Gabinet kosmetyczny Panaceum wyposażony jest  w najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym przeprowadzane zabiegi kosmetyczne dają gwarancję bezpieczeńśtwa oraz uzyskania oczekiwanych rezultatów zabiegowych.

Przed zabiegami oferuję bezpłatne konsultacje. Dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klientek i klientów. Przeprowadzam zabiegi nawet w godzinach późnowieczornych. 

Do każdego klienta/pacjenta podchodzę indywidualnie. Po przez moją pracę spełniam się zawodowo. Praca z ludźmi daje mi motywację do ciągłego kształcenia się, rozwijania i poszerzania swoich umiejętności kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Jest to połączenie spełnienia zawodowego i pasji.