Witam serdecznie na stronie Panaceum.

Z branżą Beauty jestem związana od 6 lat. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, dyplomowaną masażystką, dyplomowaną kosmetyczką, stylisktą makijażu permanentnego, specjalistą kosmetyki estetycznej, studentką Wyższych Studiów Kosmetologicznych, absolwentką kierunku wizaż i stylizacja, Instruktorką Masażu Shantala.  W swojej pracy wykorzystuje zdobyte umiejętności, wieloletnie doświadczenie, które nabyłam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach.  W dalszym ciągu rozwijam się zawodowo poszerzając swoje kwalifikacje.

Gabinet kosmetyki estetycznej jest miejscem stworzonym specjalnie dla kobiet, którechcą uzyskać trwały naturalny makijaż permanentny brwi, oczu i ust, podkreślający urodę, pragną utrzymać  zgrabną i pięknie wymodelowaną sylwetkę, opóźnić oznaki starzenia i poczuć się po prostu kobietą, zredukować nierówności skórne, pozbyć się przebarwień i innych problemów skóry. Podczas Twojej wizyty zadbam o każdy szczegół, wziązany z dobrym wyglądem, estetyką, o zmniejszenie Twojej wagi, ujędrnienie Twojego ciała jak i usunięcie cellulitu, blizn, przebarwień, zmarszczek i innych niedoskonałości.

Gabinet kosmetyczny Panaceum wyposażony jest  w najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym przeprowadzane zabiegi kosmetyczne dają gwarancję bezpieczeńśtwa oraz uzyskania oczekiwanych rezultatów zabiegowych.

Przed zabiegami oferuję bezpłatne konsultacje. Zabiegi dobieram indywidualnie do potrzeb klienta, po uprzedniej konsultacji, wywiadzie, szczegółowej diagnozie kosmetycznej. Przeprowadzam zabiegi nawet w godzinach późnowieczornych. 

Do każdego klienta/pacjenta podchodzę indywidualnie. Po przez moją pracę spełniam się zawodowo. Praca z ludźmi daje mi motywację do ciągłego kształcenia się, rozwijania i poszerzania swoich umiejętności kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Jest to połączenie spełnienia zawodowego i pasji.