Witam serdecznie na stronie Panaceum.

Z branżą medyczną i beauty jestem związana od 6 lat. Z wykształcenia jestem dyplomowaną fizjoterapeutką, dyplomowanym Technikiem masażystą, dyplomowanym Technikiem usług kosmetycznych, stylistką makijażu permanentnego, specjalistą kosmetyki estetycznej, studentką Wyższych Studiów Kosmetologicznych, Instruktorką Masażu Shantala.  W swojej pracy wykorzystuje zdobyte ponadprzeciętne umiejętności, wieloletnie doświadczenie, które nabyłam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach, a przede wszystkim doświadczenie zdobyte podczas wykonywania praktyki zawodowej w prywatnym gabinecie. Praca w tej branży, wiąże się z pracą tzw;  „jeden na jeden” co wymaga umiejętności prawdziwego zapału do pracy z ludźmi, zarządzania czasem pracy, odnajdywania potrzeb klienta, moje osobiste predyspozycje dały mi możliwość, wykorzystania  podczas pracy umiejętności wielozadaniowości, wytrzymałości, dyskrecji, dyplomacji wobec klientów, a  wysoka kultura osobista jest tutaj dodatkowym atutem . Moje zaangażowanie w pracy przekłada się do ciągłego rozwoju osobistego, jak również zawodowego. Po mimo udokumentowanego wykształcenia myślę ze szczególne predyspozycje, cechy charakteru i chęć poszerzania kompetencji jest szczególnie ważna, ponieważ w takiej branży ciągłe rozwijanie  i udoskonalanie swoich umiejętności jest standardem.

Gabinet kosmetyki estetycznej jest miejscem stworzonym specjalnie dla kobiet, które szukają alternatywnych rozwiązań w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej. Oferuję przede wszystkim podczas zabiegów, dokładny wywiad dotyczący przeciwwskazań zabiegowych, oraz diagnozę kosmetyczną. Zabiegi są dobierane indywidualnie do każdego klienta. Podczas wizyty omawiana jest prawidłowa pielęgnacja cery w warunkach domowych jak i gabinetowych, dobór odpowiednich preparatów kosmetycznych, a także pozostałe ważne aspekty które dają możliwość holistycznego podejścia do różnych problemów skórnych.

Oferuję również zabiegi mikropigmentacji  brwi, oczu i ust, zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, zabiegi modelowania sylwetki, masaże antycellulitowe, ujędrniające, relaksacyjne, odmładzające masaże twarzy, masaże głowy jak również dla kobiet w ciąży, zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne na ciało.

Podczas Twojej wizyty zadbam o każdy szczegół, związany z dobrym wyglądem, estetyką, o zmniejszenie Twojej wagi, ujędrnienie Twojego ciała jak i usunięcie cellulitu, blizn, przebarwień, zmarszczek i innych niedoskonałości.

Gabinet kosmetyczny Panaceum wyposażony jest  w najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym przeprowadzane zabiegi kosmetyczne dają gwarancję bezpieczeństwa oraz uzyskania oczekiwanych rezultatów zabiegowych.

Do każdego klienta/pacjenta podchodzę indywidualnie. Po przez moją pracę spełniam się zawodowo. Praca z ludźmi daje mi motywację do ciągłego kształcenia się, rozwijania i poszerzania swoich umiejętności kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Jest to połączenie spełnienia zawodowego i pasji.