Witam serdecznie na stronie Panaceum.

Z branżą medyczną i beauty jestem związana od 6 lat. Z wykształcenia jestem dyplomowaną fizjoterapeutką, dyplomowanym Technikiem masażystą, dyplomowanym Technikiem usług kosmetycznych, stylistką makijażu permanentnego, specjalistą kosmetyki estetycznej, Instruktorem praktycznej nauki zawodu dla kosmetyczek i masażystów, Instruktorką Masażu Shantala.  W swojej pracy wykorzystuje zdobyte ponadprzeciętne umiejętności, wieloletnie doświadczenie, które nabyłam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach, a przede wszystkim doświadczenie zdobyte podczas wykonywania praktyki zawodowej w prywatnym gabinecie. Praca w tej branży, wiąże się z pracą tzw;  „jeden na jeden” co wymaga umiejętności prawdziwego zapału do pracy z ludźmi, zarządzania czasem pracy, odnajdywania potrzeb klienta, moje osobiste predyspozycje dały mi możliwość, wykorzystania  podczas pracy umiejętności wielozadaniowości, wytrzymałości, dyskrecji, dyplomacji wobec klientów, a  wysoka kultura osobista jest tutaj dodatkowym atutem . Moje zaangażowanie w pracy przekłada się do ciągłego rozwoju osobistego, jak również zawodowego. Po mimo udokumentowanego wykształcenia myślę ze szczególne predyspozycje, cechy charakteru i chęć poszerzania kompetencji jest szczególnie ważna, ponieważ w takiej branży ciągłe rozwijanie  i udoskonalanie swoich umiejętności jest standardem. Moją drugą mocną stroną jest w szczególności zainteresowanie prowadzeniem aktywności w wodzie i jej różnych form profilaktyki zdrowotnej.  Od 7 lat jestem instruktorem Aqua fitness, Aqua mama, Instruktorem nauki pływania, Instruktorem rekreacji ruchowej jak również Ratownikiem wodnym WOPR, to co robię nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych  daje mi mnóstwo satysfakcji radości i wypełnia mój czas wolny.

 

Panaceum jest miejscem stworzonym specjalnie dla kobiet, które szukają alternatywnych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnej i upiększającej. Proponuję sprawdzone zabiegi modelujące, wyszczuplające sylwetkę. Oferuję przede wszystkim podczas zabiegów, dokładny wywiad dotyczący przeciwwskazań zabiegowych, oraz diagnozę kosmetyczną. Zabiegi są dobierane indywidualnie do każdego klienta. Podczas wizyty omawiana jest prawidłowa pielęgnacja cery w warunkach domowych jak i gabinetowych, dobór odpowiednich preparatów kosmetycznych, a także pozostałe ważne aspekty które dają możliwość holistycznego podejścia do różnych problemów skórnych.

Oferuję również zabiegi mikropigmentacji  brwi, oczu i ust, zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, zabiegi modelowania sylwetki, masaże antycellulitowe, ujędrniające, relaksacyjne, odmładzające masaże twarzy, masaże głowy jak również dla kobiet w ciąży, zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne na ciało.

Podczas Twojej wizyty zadbam o każdy szczegół, związany z dobrym wyglądem, estetyką, o zmniejszenie Twojej wagi, ujędrnienie Twojego ciała jak i usunięcie cellulitu, blizn, przebarwień, zmarszczek i innych niedoskonałości.

Gabinet kosmetyczny Panaceum wyposażony jest  w najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym przeprowadzane zabiegi kosmetyczne dają gwarancję bezpieczeństwa oraz uzyskania oczekiwanych rezultatów zabiegowych.

Do każdego klienta/pacjenta podchodzę indywidualnie. Po przez moją pracę spełniam się zawodowo. Praca z ludźmi daje mi motywację do ciągłego kształcenia się, rozwijania i poszerzania swoich umiejętności kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Jest to połączenie spełnienia zawodowego i pasji.